ТОП криптовалютних бірж зібрав 10 найrращіх сервісів, на нашу думку, які знаходяться в рейтингу Coinmarketcap, де торгуються сотні криптовалют, і гривна також. Внизу цієї сторінки можете почитати відгуки українською, і написати свою думку, або просто пройти Опитування.

Нижче списку рейтинга є Додатковий список криптобірж, які дозволяють зробити крипто обмін без реєстрації, але новачкам це може бути небезпечно; тому радимо вибирати надійні сервіси з списку нашого рейтингу.

ТОП криптовалютних бірж


1. Binance

Binance

Binance – криптобіржа №1 в рейтингу Coinmarketcap, тут багато варіантів заробити, торгувати та надійно зберігати криптовалюту, постійно можна знайти: акції, знижки та кешбек. Є багато покрокової інформації для початківців. Торгується 388 криптовалют, також гривна (UAH). Інформація про Binance на нашому блозі, на форумі тема Binance – криптобіржа №1, або нижче новини блогу Binance.

Після реєстрації нового користувача Binance – ви отримаєте 10% знижку (кешбек) на комісію для спотової та ф’ючерсної торгівлі (на постійно) – реєстрація Binance

Реєстрація — Binance


2. Bybit

Bybit

Bybit займає №6 в рейтингу Coinmarketcap. Торгується 413 криптовалют, можете копіювати торгівлю трейдерів з найвищим прибутком (копітрейдинг). Інформація про цю ТОПову біржу на нашому блозі, або наприклад телеграм каналі Bybit Україна, та других офіційних каналах компанії, в яких вам більш комфортно отримувати новини Bybit.Тут регулярно проводять Акціі для користувачів. Приєднуйтесь до нашої крипто спільноти на форумі, в темі Пасивний дохід з Bybit.

тут відео про Пасивний дохід у крипті від Bybit

Хочете отримувати Пасивний дохід у крипті – Bybitреєстрація Bybit за цим посиланням.

Окрім пасивного доходу, Новачки можуть отримати до $5,000 бонусами за реєстрацію – реєстрація Bybit.

Реєстрація — Bybit


3. OKX

OKX

OKX займає №6 в світовому рейтингу крипто бірж Coinmarketcap. Торгується 339 криптовалют. Сервіс пропонує торгівлю на професійному рівні, з мінімальними комісіями, найшвидшими транзакціями, трейдинговими ботами OKX, які допоможуть вам автоматизувати роботу й заробляти цілодобово. Тут також є варіанти отримання пасивного прибутку просто за тримання криптовалют. Інформація про OKX на нашому блозі, або на офіційних каналах OKX українською, чи на нашому форумі Торгівля на професійному рівні з OKX.

тисніть, щоб почитати новини OKX

Дивіться новини в офіційному твіттер акаунті OKX, або є багато других варіантів (телеграм, фб, ітп).

Отримайте вхід на одну з найкращих бірж світу – реєстрація OKX.

Реєстрація — OKX


4. Kuna

Kuna

Kuna – гарний спосіб купівлі та продажу криптовалюти. Торгується 605 криптовалют. Для покупки будь-якої криптовалюти, можна спочатку поповнити гривневий баланс, і спостерігати за крипто портфелем в своєму кабінеті. Kuna Code має корисний інструмент для переведення активів між акаунтами користувачів біржі Kuna (миттєво та безкоштовно). Інформація про Kuna на нашому блозі, або читайте офіційні Новини.

тисніть, щоб почитати новини Kuna

Рахунки біржі забезпечені на 100% – це реально існуючі кошти – реєстрація Kuna.

Реєстрація — Kuna


5. EXMO

Мета EXMO – зробити крипто торгівлю максимально простою та зручною для кожного трейдера, біржа займає №79 в рейтингу Coinmarketcap. Торгується 59 криптовалют, обсяг торгів за 24 години 2380 BTC. Інформація про EXMO на нашому блозі, або на офіційному блозі компанії:

тисніть, щоб почитати новини EXMO

EXMO Earn – чудовий спосіб отримувати пасивний дохід від активів, які тримаєш у гаманці, наприклад, від зберігання на 30 днів Bitcoin прибуток може бути до 3.30% – реєстрація в EXMO.

Реєстрація — EXMO


6. HTX

HTX

Компанія HTX пропонує надійні послуги з торгівлі та управління цифровими активами, має 5-річний досвід роботи, займає №17 в рейтингу крипто бірж на сервісі Coinmarketcap. Торгується 605 криптовалют, обсяг торгів за 24год близько $3 млрд. Є копі-трейдинг, боти, NFT, крипто кредити, та багато ще цікавих пропозицій. Читайте новини компанії, наприклад, новачкам можна одразу заробляти:

тисніть, Вивчайте більше і заробляйте більше

Пропонує автоматичну торгівлю крипто бота та багато других корисних функцій – реєстрація HTX.

Реєстрація — HTX


7. QMALL

QMALL

QMALL – це перша біржа-метавсесвіт, надійна, прозора, своя! Тут торгується 60 криптовалют, є свої бітомати (криптомати) по всій Україні. Торгові комісії визначаються в залежності від торгової пари та складають від 0 до 0,5%. А комісії за поповнення та вивід активів коливаються від 0 до 2%. Новини біржи можете дивитись на офіційній фейсбук сторінці QMALL.

QMALL – легально та якісно в Україні, торгові комісії від 0 до 0,5% – реєстрація в QMALL

Реєстрація — QMALL


8. WhiteBIT

WhiteBIT

WhiteBIT – криптобіржа, яка пропонує продукти та інструменти для новачків та досвідчених трейдерів. WhiteBIT активно підтримує ЗСУ під час війни проти росіі, та пропонує якісний сервіс для крипто торгівлі та інвестування. Торгується 202 криптовалют, також UAH. Читайте новини на нашому блозі, або на офіційному блозі WhiteBIT.

тисніть, щоб почитати новини WhiteBIT

Тут можна пройти швидку верифікацію з Дією, і заробляти до 18% в рік на зберіганні криптовалют – реєстрація в WhiteBIT.

Реєстрація — WhiteBIT


9. MEXC

MEXC

крипто біржа MEXC – 0% торгова комісія 🚀 просто подивіться відео нижче, яке знімає багато питань по цій біржі, де є багато переваг і повноцінна українська версія сайту! Нижче моє відео, офіційні новини компанії, та звісно посилання на реєстрацію.

тисніть, щоб почитати Новини MEXC

Після реєстрації нового користувача MEXC- ви отримаєте 0,1% комісію для спотової та 0,05% ф’ючерсної торгівлі – реєстрація в MEXC

Реєстрація — MEXC


10. ProBit

ProBit

ProBit Exchange був створений з метою надати трейдерам найкращий торговий досвід. Створіть свій портфель у кілька кроків. Підтримка фіатних коштів доступна для понад 50 валют. Купуйте улюблені криптовалюти за допомогою Visa, Mastercard, Google Pay. Інформація про ProBit на нашому блозі, або на офіційних ресурсах компанії:

тисніть, щоб почитати новини ProBit

Багато варіантів новачкам, можна просто отримувати пасивний дохід – Стейкінг – реєстрація в ProBit.

Реєстрація — ProBit


11. BingX

BingX

BingX – це P2P-торгівля – Спотова торгівля: Комісія мейкера (0.1%), тейкера (0.1%) – ф’ючерси: Maker (0.0200%), Taker (0.0500%) – Копіюйте угоди найуспішніших трейдерів – Запросіть друзів і Розділіть комісійні від спотової торгівлі та торгівлі ф’ючерсами. Заробіток: Депозит у фіатній валюті + Зіставити мої активи (USDT 5.00%~47.56%). Нижче новини BingX з офіційного блога компанії.

тисніть, щоб почитати новини BingX

Є посібник для початківців, і всі варіанти торгівлі та пасивного прибутку – реєстрація BingX

Реєстрація — BingX


12. BitMart

BitMart

BitMart є глобальною криптовалютною біржею, що пропонує широкий вибір криптовалют для торгівлі. Вона забезпечує користувачам зручний інтерфейс, високий рівень безпеки, та підтримку численних мов, у тому числі української. Біржа зосереджена на забезпеченні доступу до інноваційних інструментів та послуг у сфері криптовалют. Далі можете читати Новини BitMart:

Хочете приєднатись до культової крипто біржі?

Тут є всі варіанти торгівлі, та пасивного прибутку – реєстрація BitMart

Реєстрація — BitMart


13. Kraken

Kraken

Kraken — криптовалютна біржа займає №3 в рейтингу Coinmarketcap. Понад 9 млн клієнтів. Торгується 229 криптовалют, можна створити свій криптопортфель, торгувати з кредитним плечем до 5x, та ф’ючерсними контрактами, а ще заробити до 21% річних нагород, відправляючи свої активи у стейкінг; Інформація про Kraken на нашому блозі, або на офіційному блозі компанії:

Для початківців є онлайн навчальній центр – реєстрація в Kraken за цим посиланням.

Реєстрація — Kraken


Повідомлення про партнерські посилання: тут можуть бути розміщені реферальні посилання крипто бірж. Якщо Ви перейдете за такими посиланнями і зробите покупку, ми можемо отримати реферальну комісію.


Додатковий список ТОП криптовалютних бірж

Існує багато криптобірж, які справно працюють роками. Звичайно ж, їх більше десяти, тому ми додали додатковий список криптобірж:

  • PancakeSwap – торгуйте криптовалютами, заробляйте та вигравайте їх на найпопулярнішій децентралізованій платформі галактики, де Місяць зроблений з оладок (без реєстрації);
  • UniSwap – пропонує обмін та заробіток на провідному протоколі децентралізованої торгівлі криптовалютою (без реєстрації).

Все як завжди: купили дешевше, продали дорожче. Але не все так просто, як здається. Щоб проводити вдалі торги на біржі і заробляти на цьому, необхідні спеціальні знання, а також удача. І не кожен зможе стати трейдером. Справжній трейдер повинен бути емоційно стійким і розважливим.

Але якщо ви все ж вирішили спробувати себе в цій ролі, приготуйтеся витратити багато часу на навчання. Також буде потрібен початковий капітал: скільки грошей ви зможете вкласти в певну криптовалюту. Головне правило – ніколи не вкладайте останні гроші, не беріть на це кредити. Ви не можете знати точно, заробите або втратите.

Біржі криптовалют – дуже широка тема, яку можна обговорювати дуже довго. Існує безліч навчань трейдингу для новачків. Але вас навчать тільки основам, куди важливіше – особистий досвід. Так що, пробуйте, ризикуйте, і можливо у вас все вийде.

Такий ось у нас вийшов рейтинг бірж 2021 року. Я вибрав для вас найвідоміші біржі, які на слуху як у професійних криптотрейдерів, так і у новачків. Вибір, звісно ж, за вами.

Від себе хочу додати кілька важливих критеріїв вибору криптовалютної біржі:

Популярність. ТОП криптовалютних бірж

Не варто зв’язуватися з майданчиками, про які нічого не відомо. Так, ця біржа може стати популярною, але може і фіктивно розоритися під будь-яким приводом, забравши всі ваші гроші.

Перегляньте інструментарій

Які інструменти біржа пропонує для торгівлі? Оцініть, чи достатньо їх і наскільки вони зручні для вас. Не варто робити вибір за принципом “чим більше – тим краще”, адже деякими з них ви зовсім не будете користуватися.

Дізнайтеся, чи не було в історії біржі зливу інформації про клієнтів і їх рахунки.

На жаль, в останні роки витік інформації з вини біржі – не рідкість. Одна помилка може призвести до того, що мільйони e-mail та інших особистих даних клієнтів потраплять в мережу. Ви цього хочете? Тоді перевірте свою біржу ще до реєстрації.

Подивіться на обсяги торгів.

Це важливо, якщо ви плануєте не просто купити і продати один актив, а регулярно торгувати на біржі та одержувати від цього прибуток. Чим вище обсяг торгів, тим краще.

Ознайомтеся з умовами поповнення рахунку і виведення коштів.

Ви можете не звернути увагу на те, що кошти можна виводити в строго певний період, після чого довго розбиратися з біржею з цього питання.

Читайте умови реєстрації.

Жителям вашої країни може бути відмовлено в доступі до торгівлі, а ви просто витратите свій час. А ще нерідко у кожної біржі є свої, індивідуальні умови реєстрації, які в подальшому можуть викликати масу питань і протиріч. Так що просто поставити галочку про те, що ви ознайомилися з умовами – не варіант (адже саме так ви зазвичай і робите, вгадав?).


Новини блогу “Про крипту українською”


Новинки блогу “Прогноз курсу криптовалют“


Відгуки, коментарі та ще раз відгуки.

Не на сайті біржі (навряд чи там вони будуть негативними), а на інших авторитетних ресурсах. Дізнайтеся, в яких випадках біржі блокують акаунти, під якими приводами. Одним словом, заздалегідь дізнайтеся про всі можливі проблеми, з якими ви можете зіткнутися.

Відео канал @CryptoViktor_UA


Чому біржі, а не обмінники? ТОП криптовалютних бірж

Як відомо, існує 2 основних способи купити, продати і обміняти криптовалюту – через обмінники та криптовалютні біржі. Можна знайти приватників на форумах, у яких буде цікава вам криптовалюта, але таким способом ви в 99% просто потрапите на шахраїв.

У нас на сайті ви знайдете рейтинг і список кращих обмінників, а також бірж 2021 року. Обмінники – це швидкий і зручний обмін, часто без реєстрації і без верифікації. І все ж, в деяких компонентах біржі перевершують обмінники:

1. Менша комісія.

  • Обмінюючи криптовалюту через біржу, ви зможете заплатити меншу комісію.

2. Доступно більше криптовалют.

  • Тут ви зможете придбати навіть ті активи, з якими обмінники не працюють.

На цьому, мабуть, і все. З іншого боку, вам доведеться витратити час на реєстрацію і верифікацію, а сам обмін може затягнутися. Та й з безпекою у багатьох бірж не все гладко, але… тільки не у тих бірж, які представлені на нашому сайті.Торгуйте тільки на надійних і перевірених біржах.

Опитування

Виберіть найкращю біржу, та тисніть Голосувати!

Напишіть в коментарі яким Біржами Ви користуєтесь або користувались.