Тут інформація про обмінники криптовалют, надійні сервіси, розміщені в рейтингу ТОП-10 кращих, анонси на новини та популярні статті, коментарі та відгуки на тему крипто обмінів. Нижче можете пройти Опитування та подивитись результати від наших читачив.

Обмінники криптовалют, рейтинг ТОП-10


1. Dvizh 🏆

Dvizh

Швидкий та безпечний обмін криптовалют, сервіс, де головна сторінка сайту, та спілкування служби підтримки українською. Тут Огляд обмінника Dvizh крипто блогу, а тут тема на форумі криптовалют, де ви можете читати регулярні новини від цього сервісу, та спілкуватись з представниками Dvizh.

Перейти на сайт Dvizh


2. CashFlow

CashFlow

Український сервіс швидких обмінів криптовалют, який пропонує обміняти готівку на криптовалюти в містах: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, та інших. Звісно праціє і онлайн обмін 24/7.

Перейти на сайт CashFlow


3. Cashout.biz

Cashout

Продаж і купівля криптовалюти в Києві від Cashout.biz – Обмін відбувається за курсом binance.com – Обмінник працює по всій Україні (Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів, та інші великі міста), а також Європейські країни, Азія та США. Огляд крипто обмінника Cashout, тема на форумі: Крипто обмінник Cashout.

Перейти на сайт Cashout


4. AnyExchange

AnyExchange

Вигідний та швидкий онлайн обмінник, представлений на BestChange. Обмін криптовалюти, готівки, безготівкових грошей. Реєстрація необов’язкова.

Перейти на сайт AnyExchange


5. Receive-Money.biz

Receive-Money

Переваги цього сервіса – онлайн автоматичний обмін дійсно за привабливими курсами, ми багато раз користувались цим обмінником, плюс – сервіс одразу після вторгнення відмовився від мокшанських банків, з мінусів нема української версії, тому вище в рейтингу поставити не можемо.

Перейти на сайт Receive-Money


6. BitPay

BitPay

Обмінний сервіс BitPay гарантує безпеку та анонімність при обміні криптовалют. Інформація та спілкування на сайті українською та російською мовами.

Перейти на сайт BitPay


ТОП криптовалютних бірж, та відгуки українською

ТОП криптовалютних бірж

У нас розділяють обмінники та біржі, а у всьому світі такого поділу немає, просто Exchange (обмін), в це поняття входить і трейдинг, тобто той самий обмін. Також біржи пропонують p2p варіант обміну (напряму від людини до людини), гарантуючи операції.

ТОП-10 крипто Бірж


Додатковий список обмінників

Існує багато обмінників, які справно працюють роками та перебувають у білому списку моніторингів. Звичайно ж, їх більше десяти, тому ми додали додатковий список обмінників:

  • fly-pay.io
  • quickex.io/uk
  • bankir.io/uk
  • exchanger.exbase.io/uk

Моніторінги обмінників криптовалют

Вибираючи обмінники криптовалют, слід звертати увагу на кілька важливих факторів:


Опитування


Новини блогу “Про крипту українською


Новинки блогу “Прогноз курсу криптовалют“


Відгуки про обмінник і його репутація

Як довго сервіс працює на ринку і чи задоволені якістю і швидкістю обміну криптовалют його клієнти. Дізнатися це ви можете за відгуками на авторитетних ресурсах, а також на самому сайті сервісу. Що стосується тривалості роботи сервісу, чим довше він працює на ринку, тим більше цінує свою репутацію, надаючи клієнтам максимально вигідні та прозорі умови обміну.

Сервіси, які представлені у нас на сайті, точно з’явилися не вчора і навіть не тиждень тому. Вони трудяться на благо своїх клієнтів роками і намагаються ставати краще в усіх відношеннях з кожним днем.

Доступність напрямку обміну

Представлені в нашому рейтингу обмінники надають доступ до обміну найпопулярніших криптовалют. Можливо, не всі з них підтримують деякі екзотичні криптовалюти або койни, які з’явилися не так давно. І це цілком нормально. Однак такі криптовалюти, як біткойн, ефіріум, LTC, Dash, XRP і USDT ви однозначно зможете поміняти. Резервів буде досить, не сумнівайтеся.

Час роботи служби підтримки

Кращі обмінники працюють цілодобово. Це не завжди так, але наявність цілодобової живої підтримки 100% додає сервісу додаткових балів і показує бажання вкладати час, гроші та інші ресурси в максимально якісне обслуговування клієнта. Втім, навіть якщо оператори обмінника і не працюють цілодобово, більшість обмінів криптовалют відбувається в автоматичному режимі і ви зможете зробити обмін хоч вдень, хоч вночі.

Швидкість обміну і курси

Тут все зрозуміло – чим швидше і вигідніше, тим краще. Всі представлені у нас обмінники приділяють увагу як вигідності курсів, так і швидкості обслуговування клієнтів. 5-10 хвилин – і криптовалюта на гаманці.

Тут наші поради, де ви можете написати коментар про роботу обмінника:

Крім того, важливим фактором є наявність партнерської програми і програми лояльності, адже додатковий заробіток і економія не будуть зайвими.


Обмінники криптовалют відгуки

Відео канал @CryptoViktor_UA


Бажаємо нашим читачам вдалих обмінів криптовалют!

Пишіть свої відгуки про обмінники – приєднуйтесь до обговорення в коментарях!