uk

Новини криптовалют в Telegram
Binance – створити акаунт
Форум криптовалют українською

Криптовалютні гаманці

Криптовалютні гаманці заводять все більше і більше людей. Тут поради нашого сайту за вибором крипто-гаманця, який потрібен для зберігання криптовалют та інших фінансових операцій. Як правило, всі сервіси пропонують після реєстрації безкоштовно відкрити криптовалютні гаманці:

Як вибрати кращий крипто-гаманець?

Тут не може бути однозначної відповіді, у всіх нас різні бажання, можливості, місце розташування і багато інших чинників. Чим більше ви вникнете в криптосвіт - тим більше вам потрібно можливостей для зберігання своїх активів.

Криптовалютні гаманці

Тому ви можете відкривати стільки гаманців, скільки необхідно зараз, і відкрити новий в будь-який час. Новини в світі крипто-гаманців ви можете читати на нашому блозі, ось наприклад: вбудований крипто-гаманець в швейцарському годиннику, чи можливо зламати біткойн-гаманець.

Криптовалютні гаманці 2022

Список крипто-гаманців

1
MetaMask

MetaMask

MetaMask - це мега-популярний сервіс, за допомогою якого можна швидко та зручно проводити транзакції, зберігати криптовалюту та токени. Як встановити гаманець MetaMask.

2
TrustWallet

TrustWallet

Купуйте, зберігайте, збирайте NFT, обмінюйте та заробляйте криптовалюту. Приєднуйтеся до понад 25 мільйонів людей за допомогою Trust Wallet - надійний і безпечний криптогаманець.

3
Atomic Wallet

Atomic Wallet

Внутрішній обмін на більш ніж 60 напрямків, спеціальний скрипт моніторить ринок на момент обміну та здійснює операцію за кращим курсом обмінників. Тут можна дізнатися про цей сервіс більше і як встановити гаманець Atomic Wallet.

4
MyEtherWallet

MyEtherWallet

В 2019 році гаманець зробили більш зручним і безпечним, зараз всередині нього можна купувати токени і прив'язати банківську карту. Щоб створити гаманець Ethereum - пройдіть за цим посиланням, де є покрокові інструкції та відео. Новини про цей гаманець читайте тут.

5
Crypto.com

Crypto.com

Як і в більшості подібних сервісів, всі ці операції проходять миттєво і без комісії! Ось інструкція як встановити гаманець Crypto.com.

6
Coinbase

Coinbase

Після реєстрації за цим посиланням на сервісі Coinbase ви можете отримати BTC на $10, коли зробите покупку або продаж хоча б на $100 електронної валюти в цьому сервісі. Дізнайтеся більше про Coinbase.

7
Blockchain

Blockchain

Один з найпопулярніших гаманців, можете пройти для установки відразу на сервіс Blockchain (там все досить просто),а кому потрібна інструкція - вона доступна за цим посиланням.

8
SpectroCoin

SpectroCoin

Сервіс містить кілька гаманців: BTC, EUR, USD, XAU (золото), DASH, ETH, XEM, USDT (новинка). Усередині системи переклади миттєво і безкоштовно. Реєстрація SpectroCoin за цим посиланням, а новини про цей популярний сервіс можете почитати тут.

9
Karbo

Karbo

Український проект, де є все необхідне: різні варіанти гаманців, обмінники, біржі, майнінг.

10
SecuX

SecuX

У цьому онлайн-магазині ви знайдете широкий вибір апаратних гаманців. Вони дозволять зберігати криптовалюту надійно, не переживаючи за безпеку ні на секунду. Знижка 15% на покупку апаратного криптогаманця SecuX V20.

Хочете додати сюди свій сервіс? Напишіть нам: admin@kriptovalyuta.com

TWT-17-11-2022, Trust Wallet Token, перспективні криптовалюти

Віктор Томилін | NOV 17, 2022

TWT-17-11-2022, Trust Wallet Token, перспективні криптовалюти

Тут перспективні криптовалюти на 2022 рік для інвестицій, за версією CoinMarketCap – #TWT-17-11-2022, Trust Wallet Token – збільшився в ціні за місяць на >103.45%

Новачкам про біткойн українською

Віктор Томилін | MAR 30, 2022

Новачкам про біткойн українською

В цій статті головне новачкам про біткойн українською. Ви звичайно може завести в пошук цей запит, і знайти дуже багато інформації, але багато не завжди добре.

Teneo досягла ліквідації Three Arrows Capital, Kenanga Bank запустить криптогаманець

Віталій Томилін | AUG 24, 2022

Teneo досягла ліквідації Three Arrows Capital, Kenanga Bank запустить криптогаманець

Kenanga Investment Bank Berhad уклав партнерську угоду з китайським технологічним гігантом Ant Group, щоб запустити криптовалютний гаманець та торговельний додаток.

Огляд сервіса Alice-Bob, 2022

Віктор Томилін | JUN 20, 2022

Огляд сервіса Alice-Bob, 2022

Привіт на крипто блозі, ми продовжуємо знайомити вас з корисними сервісами, і в цьому огляді Alice-Bob в 2022 році.

Знижка 15% на покупку апаратного криптогаманця SecuX V20

Віталій Томилін | JUN 06, 2021

Знижка 15% на покупку апаратного криптогаманця SecuX V20

Сьогодні криптовалюта просто запаморочила всім голову! Купити і продати її дуже просто завдяки величезній кількості обмінників, найнадійніші з яких ви знайдете на нашому сайті.

Вийшло оновлення Ethereum-гаманця MetaMask 8

Віталій Томилін | JUL 03, 2020

Вийшло оновлення Ethereum-гаманця MetaMask 8

Розробники популярного гаманця MetaMask анонсували велике оновлення, яке поліпшило опції приватності та безпеки.

Стартап CoolBitX залучив $16,75 млн

Віталій Томилін | FEB 25, 2020

Стартап CoolBitX залучив $16,75 млн

Виробник апаратних гаманців CoolBitX оголосив про завершення раунду фінансування Series B, за підсумками якого було зібрано $16,75 млн інвестицій.

Крипто-гаманець BRD почне підтримувати XRP

Віталій Томилін | FEB 14, 2020

Крипто-гаманець BRD почне підтримувати XRP

Криптовалютний гаманець BRD для мобільних пристроїв оголосив про підтримку цифрової валюти XRP в рамках співпраці з Ripple.

У гаманцях Trezor виявлена ​​критична уразливість

Віталій Томилін | FEB 02, 2020

У гаманцях Trezor виявлена ​​критична уразливість

Експерти Security Labs біржі Kraken змогли витягти seed-фразу з апаратного гаманця Trezor, скориставшись його критичною вразливістю.

Підсумок

На думку багатьох експертів криптовалютний ринок пережив зиму, і по всій видимості входить в зону зростання. Криптовалютні гаманці необхідні, і ми сподіваємося що інфоромація цієї сторінки принесла вам користь. Успіхів!