Криптовалютні гаманці заводять все більше і більше людей. Тут поради нашого сайту за вибором крипто-гаманця, який потрібен для зберігання криптовалют, та інших фінансових операцій. Як правило, всі сервіси пропонують після реєстрації безкоштовно відкрити криптовалютні гаманці:

  • Онлайн-гаманець в комп’ютері і телефоні;
  • Офлайн-гаманець в різних варіантах пристроїв (наприклад спец.флешки).

Як вибрати кращий крипто-гаманець?

Криптовалютні гаманці

Тут не може бути однозначної відповіді, у всіх нас різні бажання, можливості, місце розташування і багато інших чинників. Чим більше ви вникнете в криптосвіт – тим більше вам потрібно можливостей для зберігання своїх активів. Тому ви можете відкривати стільки гаманців, скільки необхідно зараз, і відкрити новий в будь-який час.

Тому ви можете відкривати стільки гаманців, скільки необхідно зараз, і відкрити новий в будь-який час. Новини в світі крипто-гаманців ви можете читати на нашому блозі, ось наприклад: вбудований крипто-гаманець в швейцарському годиннику, чи можливо зламати біткойн-гаманець.

Криптовалютні гаманці 2024


1. MetaMask

MetaMask

MetaMask – це мега-популярний сервіс, за допомогою якого можна швидко та зручно проводити транзакції, зберігати криптовалюту та токени. Як встановити гаманець MetaMask.

Перейти на сайт MetaMask


2. TrustWallet

TrustWallet

Купуйте, зберігайте, збирайте NFT, обмінюйте та заробляйте криптовалюту. Приєднуйтеся до понад 25 мільйонів людей за допомогою Trust Wallet – надійний і безпечний криптогаманець.

Перейти на сайт TrustWallet.com


3. Atomic Wallet

Atomic Wallet

Внутрішній обмін на більш ніж 60 напрямків, спеціальний скрипт моніторить ринок на момент обміну та здійснює операцію за кращим курсом обмінників. Тут можна дізнатися про цей сервіс більше і як встановити гаманець Atomic Wallet.

Перейти на сайт Atomic Wallet


4. MyEtherWallet

MyEtherWallet

В 2019 році гаманець зробили більш зручним і безпечним, зараз всередині нього можна купувати токени і прив’язати банківську карту. Щоб створити гаманець Ethereum – пройдіть за цим посиланням, де є покрокові інструкції та відео. Дізнатися більше

Перейти на сайт MyEtherWallet.com


5. Crypto.com

Crypto.com

Як і в більшості подібних сервісів, всі ці операції проходять миттєво і без комісії! Дізнатися більше

Перейти на сайт Crypto.com


6. Blockchain

Blockchain

Один з найпопулярніших гаманців, можете пройти для установки відразу на сервіс Blockchain (там все досить просто) – кнопка нижче.

Перейти на сайт Blockchain.com


7. SpectroCoin

SpectroCoin

Сервіс містить кілька гаманців: BTC, EUR, USD, XAU (золото), DASH, ETH, XEM, USDT (новинка). Всередині системи переклади миттєво і безкоштовно. Реєстрація SpectroCoin за цим посиланням.

Перейти на сайт SpectroCoin


8. SecuX

SecuX

У цьому онлайн-магазині ви знайдете широкий вибір апаратних гаманців. Вони дозволять зберігати криптовалюту надійно, не переживаючи за безпеку ні на секунду.

Перейти на сайт SecuX


Новини блогу “Про крипту українською”


Новинки блогу “Прогноз курсу криптовалют“


Відео канал @CryptoViktor_UA


Підсумок

Крипто ринок постійно розширяє свої можливості та застосування. Криптовалютні гаманці необхідні, і ми сподіваємося що інфоромація цієї сторінки принесла вам користь. Успіхів!

Напигіть в коментарі яким гаманцем Ви користуєтесь.